Ludzie

Messersi tworzą ludzie, ich umiejętności i doświadczenie.

Messersì - Włochy

Rozwój i perspektywy

Centrala Messersi Packaging we Włoszech jest operacyjnym i produkcyjnym sercem firmy, w którym mieści się także dział badań i rozwoju. Społeczność Messersi tworzą ludzie, ich umiejętności i doświadczenie. Dzięki tej społeczności, zarówno w Barbara we Włoszech, jak i w oddziałach na całym świecie – tworzymy wyjątkową sieć specjalistów gotowych na wszelkie wyzwania, jakie stawiają przed nami potrzeby naszych klientów.

Prawdziwa wartość

Dział badań i rozwoju Messersi jest centrum naszych relacji z laboratoriami, uniwersytetami, inkubatorami i sieciami profesjonalistów. O wartości naszego działu badań i rozwoju stanowią nie tylko jego produkty – innowacje, kalkulacje, programy i symulacje, ale przede wszystkim umysły i serca nieocenionego zespołu profesjonalnych technologów, inżynierów i specjalistów. Ludzi, którzy każdego dnia z dedykacją przekształcają swoje pomysły w rozwiązania realnych problemów.

Kapitał ludzki

Messersi buduje partnerstwo i stałą współpracę z uniwersytetami, szkołami wyższymi, agencjami badawczymi i szkoleniami z zakresu kapitału ludzkiego. To strategiczny wybór, którego celem jest budowanie naszej społeczności, rozwoju zawodowego oraz konkurencyjne pozycji Messersi na rynku.

“Innowacje i badania są kluczowe dla naszego przedsiębiorstwa. Przekaz wiedzy wynikający ze współpracy z uniwersytetami jest podstawą do utrzymania i zwiększenia naszej konkurencyjności. Co więcej, różnice w kontekście, znajomość rynków i scenariuszy, złożone projekty, przed którymi stoimy, są szansą dla młodych ludzi, którzy chcą zmierzyć się z wymagającymi doświadczeniami zawodowymi.”

– Maurizio Messersì

Tezaurus - Polska

Ludzie Tezaurus

Firma Tezaurus jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem Messersi Packaging na terenie Polski. Od 30 lat dostarczamy urządzenia, maszyny i materiały eksploatacyjne do pakowania zbiorczego. Doświadczenie każdego z członków zespołu Tezaurus i ugruntowana pozycja firmy na rynku pozwalają nam na najwyższej jakości obsługę czołowych firm wielu gałęzi polskiego przemysłu. Nie jesteśmy tylko dystrybutorem – nasi inżynierowie budują także własne rozwiązania, współpracując z najlepszymi producentami.

Zespół doświadczonych serwisantów

Prowadzimy autoryzowany, niezależny serwis urządzeń i maszyn pakujących, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom pełną obsługę. Od doradztwa przez projektowanie, budowę, montaż, nadzór procesów, regenerację maszyn aż po usuwanie awarii. Serwisanci Tezaurus to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wiemy, jak kosztowne mogą być przestoje w produkcji, dlatego zapewniamy zastępcze części na czas serwisu i dbamy o terminowość naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Messersi Packaging w Polsce – już od ponad 30 lat! Naszym klientom oferujemy najlepsze rozwiązania oraz profesjonalną pomoc, począwszy od doradztwa, aż po montaż i nadzór procesów. Wybierz maszyny o ugruntowanej pozycji na rynku – dzięki nam Twoja linia produkcyjna nigdy Cię nie zawiedzie!

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google.

    Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem