O firmie

Taśmy, maszyny, linie pakujące. Stworzone we Włoszech.

Made in Italy

Produkcja taśmy, maszyn i linii pakujących Messersi odbywa się w całości we Włoszech, w centrum regionu Marche – regionu z silnymi tradycjami w dziedzinach mechaniki i automatyzacji. Centrum badań i rozwoju składa się z inżynierów i wyspecjalizowanych techników. Opracowujemy umowy i partnerstwa ze szkołami i uniwersytetami w celu szkolenia i rekrutacji najlepszego kapitału ludzkiego.

360

milionów kilometrów taśm wyprodukowanych w ciągu roku

22 000

ton surowego materiału

60

razy wokół kuli ziemskiej

500

maszyn i linii pakujących wyprodukowanych w ciągu roku

150

pracowników na całym świecie

61 000

metrów kw. powierzchni

Wartości

Klient w centrum naszej uwagi

Gwarantujemy terminowe, skuteczne i niezawodne wsparcie online i offline na całym świecie dzięki sieci dystrybutorów, którzy są fachowcami takimi jak my. Jakość i wydajność naszych produktów, skuteczność procesów, efektywność usług w każdym systemie pakowania i zakładzie przemysłowym składają się na satysfakcję naszych klientów.

Zrównoważony rozwój

Produkcja taśmy spinającej, maszyn i linii pakujących stoi przed wyzwaniem zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest pakowanie, które pogodzi maksymalne bezpieczeństwo z minimalnymi kosztami i minimalnym pochłanianiem zasobów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Na idealny pakunek składają się jakość, innowacja i zrównoważony rozwój. Taki pakunek używa tylko tyle taśmy i folii ile jest niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo w realnych warunkach transportu i składowania.

Technologie pakowania i logistyki

Dla każdej gałęzi przemysłu

Messersi tworzy i dopracowuje rozwiązania dla każdej branży: papierniczej, drzewnej, odlewniczej, producentów szkła, napojów, żywności, materiałów budowlanych i innych. Wiemy, że każda gałąź przemysłu jest specyficzna i złożona. Znamy potrzeby, zagrożenia i szanse w branżach naszych klientów. Właśnie ta wiedza pozwala nam tworzyć adekwatne rozwiązania, niezależnie od tego czy chodzi o zabezpieczenie wyrobów wibroprasowanych takich jak kostka brukowa, delikatnych butelek ze szkła, ciężkiej ceramiki, mebli czy części samochodowych.

Każdy nasz projekt wykorzystuje najlepsze dostępne w procesach wiązania, owijania, kapturowania i wewnętrznego transportu ładunków technologie. Ładunki przemieszczają się po wydajnych liniach sterowanych przez oprogramowanie zsynchronizowane z systemem produkcji. Wszystko odbywa się w zgodzie z normami bezpieczeństwa.

Zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojej branży!

Naszym klientom oferujemy dedykowane linie pakujące oraz zintegrowane systemy pakowania zbiorczego dla różnego rodzaju produktów. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i efektywność – to dla nas zawsze najważniejsze wyznaczniki obsługi. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz najlepszych rozwiązanych dla Twojej linii produkcyjnej!

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google.

    Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem